Siodełko SELLEROYAL CLASSIC RELAXED ROK damskie
search
 • Siodełko SELLEROYAL CLASSIC RELAXED ROK damskie

Siodełko SELLEROYAL CLASSIC RELAXED ROK damskie

ZDSR8244GKC
help_outlineNegocjuj cenę
Siodełko SELLEROYAL CLASSIC RELAXED ROK damskie

Siodełko SELLEROYAL CLASSIC RELAXED ROK damskie

Akceptuję zasady polityki prywatności  

199,90 zł
Towar dostępny, mała ilość

Siodełko zapewnia komfortowa jazdę. Nasze siodełko jest wypełnione Royalgel, doskonałym żelem poliuretanowym zapewniającym najwyższy poziom komfortu poprzez 40% redukcję nacisku na wrażliwe miejsca ciała.
 • POZYCJA ZRELAKSOWANA 90°
  Rowerzysta zazwyczaj siedzi na siodle w pozycji wyprostowanej z kręgosłupem pod kątem 90 stopni. Ta pozycja przenosi ponad 60% masy rowerzysty bezpośrednio na tylną część siodła.
 • FOAM MATRIX
  Otwarta struktura komórkowa pianki Matrix nadaje zwiększoną elastyczność i oddychalność, co gwarantuje trwałe i komfortowe siodło.
 • ROYALGEL
  Najlepsza redukcja punktów uciskowych. Używany na podstawie licencji przez Selle Royal, Royalgel jest wyłącznym żelem opatentowanym przez firmę Bayer Material Science w Niemczech. Royalgel to poliuretanowy matrix, który wstrzykuje się bezpośrednio pod pokryciem siodełka podczas procesu produkcyjnego. To jedyny żel, który nie starzeje się, nie twardnieje i nie przemieszcza się. Wyraźnie odróżnia się od innych rodzajów żelu z prostego powodu: inne rodzaje żelu są formowane w strukturę plastra miodu, stosując twarde, ale elastyczne zwarte materiały, które nie deformują się, ale po prostu załamują się pod ciężarem. W związku z tym, że nie mają takiej jakości adaptacji jak Royalgel. Badania naukowe dowiodły, że Royalgel zmniejsza nacisk na kość łonową i kości kulszowe do 40% w porównaniu do innych żelowych i nieżelowych siodeł, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu poprzez lepsze rozłożenie ciężaru na całej jego powierzchni.
 • Szerokość: 220 mm,
 • Długość: 134 mm,
 • Waga: 875 g.
ZDSR8244GKC
1 Przedmiot

Opis

Siodełka miejskie
Tak

Specyficzne kody

EAN13
8021890575647