Gdzie znajdziesz numer identyfikacyjny (numer ramy/frame number) na rowerach marki: Gazelle, Sparta, Batavus i Winora?

Na holenderskich rowerach, numer ramy zwykle znajduje się na naklejce z kodem kreskowym. Wyjątkiem są rowery marki Winora. Naklejka umieszczona jest w okolicach korby, suportu lub silnika, a znajduje się pod ostatnią warstwą przezroczystego lakieru. Jeśli rower marki Gazelle, Sparta lub Batavus nie posiada takiej naklejki lub jest ona luźno przyklejona do ramy w miejscu, gdzie fabrycznie znajdowała się pod warstwą lakieru, może to świadczyć o tym, że rower jest kradziony. W takiej sytuacji zalecamy dołączenie zdjęcia całego roweru oraz konkretnej potrzebnej części. Dzięki temu będziemy mogli dopasować odpowiednie komponenty i akcesoria oraz potwierdzić autentyczność.

Przykładowy numer ramy Batavus
Przykładowy numer ramy pod kodem QR Winora
Przykładowy numer ramy Sparta
Przykładowy numer ramy Gazelle

Posiadasz rower wyżej wymienionych marek z uszkodzonymi lub wyeksploatowanymi częściami/akcesoriami? Potrzebujesz oryginalnych produktów solidnej jakości? Producenci tacy jak Gazelle, Sparta, Batavus i Winora produkują i przechowują komponenty do swoich rowerów nawet do 10 lat (a czasami nawet dłużej - jeśli części użytkowane są nadal np. w innym modelu) od momentu wyprodukowania. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a nasi eksperci sprawdzą dla Ciebie dostępność części i odpowiedzą na zapytanie w ciągu 24-48h.

Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem zakupu i nie wiąże Cię do uiszczania jakichkolwiek opłat. Po odpowiedzi przez naszych ekspertów otrzymasz szczegółową wycenę oraz termin dostępności towarów. Dopiero w tym momencie potrzebujemy od Ciebie akceptacji wyceny, terminu dostępności oraz opłacenia zamawianego towaru. Po tym procesie rozpoczynamy realizację zamówienia.