Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Państwa oczekiwań można go bez problemu zwrócić. Wg polskiego prawa przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawieranej na odległość przez okres 14 dni bez podawania powodów i bez ponoszenia żadnych kosztów innych niż koszty przewidziane w §6 ust. 10.

Wystarczy wypełnić formularz zwrotu, który powinien znajdować się w paczce i wysłać go do nas wraz ze zwracanym produktem oraz kserokopią paragonu.

Formularz zwrotu można również pobrać w formie elektronicznej TUTAJ (edytowalny plik PDF) i uzupełnić w programie Acrobat Reader, a następnie wydrukować i dołączyć do odsyłanego towaru lub wysłać wypełniony wraz ze skanem paragonu na e-mail: sklep@narowery.pl.

W przypadku pytań chętnie udzielimy odpowiedzi pod telefonem 506 804 780 lub mailowo pod adresem sklep@narowery.pl.

Zworty prosimy odsyłać na adres:

Sklep NAROWERY.PL, ul. Zimowa 1, 63-900 Rawicz

 

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

 

Konsument zawsze może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/